Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
top of page

אודות החברה

אודות חברת לירן 2000

לירן 2000 הוקמה בשנת 1990 ופעילה בתחום הביגוד ומוצרי פרסום לכל המגזרים במשק, במסגרת הפעילות, החברה התמחתה במתן מענה לתלבושות ומדים כולל: לבתי ספר, מוסדות.

הפעילות של החברה מתמקדת בשלושה סניפים: ראשון לציון, חולון ורמת גן.

בסניפים מתבצעת פעילות זהה כאשר מבוצעות ייצור והדפסה של המוצרים במקום ובהתאם להזמנה של הלקוח, כמו כן אנו מבצעים עיבודים גרפיים צבעוניים להדפסה דיגיטלית.

להלן התייחסות נקודתית ומדגמית לפעילות החברה:

תלבושת אחידה לבתי ספר - חברתנו הינו היחידה המייצרת בארץ מבחר רב של ביגוד מבדים שונים בגזרות ייחודיות לבנות ובנים במבחר גדול של צבעים ומידות כולל לילדות, נערות, נערים ולבנות דתיות.

בגדי עבודה והנעלה בטיחותית - הספקה של ביגוד והנעלה לכול המגזרים במשק,מחזיקים מלאי גדול של בגדי חורף וקיץ בכל עונות השנה, לתחומי המזון, המפעלים, מוסכים, רפואה ועוד, במסגרת פעילותינו אנו

מבצעים הדפסים ורקמה של מלל ולוגו ללקוח בהתאם למבוקש, בכמויות גדולות ועד לפריט בודד.

כובעים מודפס/רקמה - אנו מחזיקים במגוון רחב של כובעים מסוגים שונים, כובעי רשת, כובעי כותנה, כובעי בראש, כובעי רחבי שוליים, כובעים עם אורפית ועוד, על הכובעים אנו מבצעים הדפסים ורקמה בהתאם לבקשת הלקוח, .כמו כן ביצוע של הדפסים גרפיים דיגיטלים על כובעים החל מפריט בודד

מוצרי פרסום - למפעל, למשרד, לבית ולאדם הפרטי, מגוון מוצרים עצום ורב אשר עליו אנו מבצעים הדפסים וחריטה, המוצרים מיועדים כמתנות ללקוחות ולקידום מכירות, קטלוג מוצרים יועבר בהתאם לבקשת הלקוח.

הדפסות דיגיטליות- לירן 2000 הינו אחת החברות היחידות בארץ המבצעת הדפסות דיגיטליות צבעוניות באופן מיידי כולל ביצוע עבודות גרפיות ללא חיוב והדפסה על חולצות, כובעים, ספלים שעונים, פאזלים, דובים, מחזיקי מפתחות, מגינים לסלולר, ועוד. כמו כן אנו מדפיסים עבודות מיוחדות על מוצרים טקסטיל כהים באמצעות מדבקות ויניל החתוכות בהתאם ללוגו הלקוח באמצעות מכשירי פלוטר. 

אירועים: חתונות, מסיבות רווקים/רווקות, בת/בר מצווה, טיולים שנתיים ותנועות נוער, סיום קורסי צבא ומסלולים, ימי הולדת, סיום שנת לימודים לבתי ספר, לכל אלה ואחרים אנו נספק מתנות נושאי הדפס דיגיטלי וצבעוני כולל הדפסי תמונה ומלל על חולצות, כובעים, כריות, מתנות שונות, סינרים, כסאות לגני ילדים, תיקים ומנשאי מים ועוד רבים שיוצגו באתר. 

הדפסות וביצוע עבודות גרפיות - ביצוע של הדפסות משי, דיגיטלי, חיתוכים, רקמה, מדבקות, סובלימציה, על מוצרי טקסטיל ומתנות ועוד, הכל תחת קורת גג אחת  

מובילות

לירן 2000, מהראשונות בארץ לייצר ולשווק חולצות וביגוד לתלבושת אחידה, באיכות גבוהה ביותר, מראיה כי חולצת בית ספר חייבת להיות איכותית ונוחה. מגמה זו קיימת גם עתה, ורבים מהדגמים שאנו מייצרים מועתקים על ידי החברות הגדולות בארץ, אנו מחויבים ללמוד ולשפר את איכות המוצרים כל העת, וכן להתמקד בציוד ההדפסה החדשני ביותר, לתת מענה לכל פניה בכל תחום, להיות איכותיים זה מחייב. 

חדשנות

לירן 2000, שמה לה כמגמה להתחדש כל הזמן בכל הנושאים בהם אנו עוסקים, ביגוד: בכל שנה מתווספים דגמים חדשים בגזרות ובדים הדפסים: מדפסות וציוד הדפסה החדשני בעולם, כולל מדפסת להדפס דיגיטלי על מוצרים כהים, מכונות חיתוך למלל ולוגו ,עיבודים גרפיים חדשניים, ועיצוב של כרזות חדשניות לאירועים מכל סוג.

מומחיות

לירן 2000 אופנה בתלבושת אחידה- יצרנית של חולצות  ייחודיות בגזרות ובדים איכותיים ובלעדיים, שלא תמצאו רק ברשת החנויות שלנו. החולצות תוצרת ישראל, בהתאמה למזג האוויר, עם אחריות לבגד ללא הגבלת זמן לכל פגם. מלאי גדול קייץ וחורף כל השנה. בגדי עבודה לכל המגזרים במשק, כולל ביצוע הדפסים כולל לוגו. הדפסות דיגיטליות על מוצרי טקסטיל, מכל סוג, ומתנות אישיות, כולל ביצוע עיבוד גרפי ללא תשלום. הספקה מהירה כולל אפשרות תוך שעה.

אחריות

חברת לירן 2000 מתחייבת לספק ללקוחותיה חולצות ומוצרים איכותיים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ההדפסים שלנו הם מהחדישים ביותר שיש כיום במשק. או מחויבים להעניק את השירות המתקדם והאיכותי ביותר ללקוחות שלנו.

פגישה אישית עם מעצב/ת

רוצים להתרגש בחולצה מגניבה? למתג את העסק שלכם בחולצות או מוצרים? להדפיס מגוון חולצות ומתנות לאירוע או למסיבה? בשביל זה אנחנו פה. צרו קשר או השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם במהירות, יעזור ויבצע את מבוקשכם בצורה הטובה ביותר 

קביעת פגישה 

רוצים להתרגש בחולצה מגניבה? למתג את העסק שלכם בחולצות או מוצרים? להדפיס מגוון חולצות ומתנות לאירוע או למסיבה? בשביל זה אנחנו פה. צרו קשר או השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם במהירות, יעזור ויבצע את מבוקשכם בצורה הטובה ביותר 

bottom of page